Galatasaray Teknik Yöneticisi Domenec Torrent’ten kontrat sorusuna cevap!

Galatasaray Teknik Yöneticisi Domenec Torrent, Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldıkları çabayı kıymetlendirdi.

Birinci 7 maçı ben hakikaten saymıyorum. Bulduğumuzda ne haldeydi kadro, biliyorsunuz. Antrenörler olarak işimizin gerisindeyiz” diyen İspanyol teknik yönetici, mukavelesine ait gelen soruya, “Yeni lideri öncelikle tebrik ederim. Galatasaray lideri olmak kolay değil. Sonra kanısına hürmet duyacağım. 4 Temmuz için biz dönem öncesi hazırlıklarına başladık. Şayet devam edemeyeceğimizi söylerlerse kabul ederiz. Galatasaray için en güzelini dileriz o vakit” kelamlarıyla karşılık verdi.

“İSTANBUL’DA KALMAK DAHA İYİ”

Açıklamalarına devam eden Torrent, “Türkiye ve İstanbul’da bir müddet daha yaşayacağım. Bayılıyorum. Türk ligini de çok seviyorum, takip edeceğim. Her vakit elimden gelmeyenlerle ile ilgili bunu söylüyorum, elimde olan şey alandakiler. Elimde yapabilecek bir şey yoksa kaygılanmıyorum. Şayet kalırsam kusursuz, zira oyuncular hazır. Diğer bir antrenör gelirse Galatasaray maçları için stadyuma geleceğim” dedi.

Son olarak transfer için açıklama yapan 60 yaşındaki teknik yönetici, “Tatil planım yok. Sportif yöneticimizle birlikte konuşuyoruz. Hangi oyuncularla devam edeceğimiz konusunda çalışmayı sürdürüyoruz. Ben İstanbul’da kalmayı sürdüreceğim. Seçim olduğu için de İstanbul’da kalmak daha yeterli. Telefon öbür, yüz yüze konuşmak öbür” dedi.

Galatasaray’ın başında 20 müsabakaya çıkan İspanyol teknik yönetici, 7 galibiyet, 5 beraberlik ve 8 yenilgi elde etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.