Güldür Güldür’ün sevinci Onur Buldu’dan makûs haber! Ali Sunal hayatının kusurunu yaptı

Ali Sunal sunumuyla uzun müddettir Show TV ekranlarında olan Güldür Güldür’den bu kez üzen haber geldi. Son politik skeçleri ile toplumsal medyanın gündemine düşen Güldür Güldür karakterleri ile de hafızlara kazındı. Bilal karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Onur Buldu’dan, sevenlerini üzen bir haber geldi. Yıllardır oynadığı Güldür Güldür’e veda edecek olan Buldu bakın niye programdan ayrılıyor?

GÜLDÜR GÜLDÜR’ÜN BİLAL’İ BU SEFER ÜZDÜ

Show TV’den Güldür Güldür hayranlarını derinden üzen bir haber geldi. Her hafta farklı bahisleri sekçlerine taşıyan ve mizah ile harmanlayan Güldür Güldür’ün sevilen karakteri Onur Buldu veda ediyor. En son 6’lı masa ve Bakan Nebati skeçleriyle toplumsal medyada gündem olan Güldür Güldür bu kere makus haberle üzdü.

Bilal karakteri ile hayatımıza giren Onur Buldu, artık yeni kısımlarda olmayacak. Hayranları tarafından hüzün ile karşılanan bu haber sonrası açıklama yapmayan üretim ve Onur Buldu merak uyandırdı. Pekala Onur Buldu neden Güldür Güldür’e veda etti? Onur Buldu yeni bir projeye mi dahil oldu? İşte merak edilen ayrıntılar.

GÜLDÜR GÜLDÜR’E VEDA MI EDİYOR?

Show TV’nin başarılı üretimlerinden olan Güldür Güldür Show’da sürpriz bir ayrılık haberi ortaya atıldı. Bilal karakterine hayat veren Onur Buldu’nun Güldür Güldür’den ayrıldığı tez edildi. Hayranları tarafından yapılan yorumlarda ünlü oyuncu, yeni bir üretimde yer alması nedeniyle projeye veda edeceği söylendi.

ONUR BULDU’DAN MERAKLANDIRAN FOTOĞRAF

Bu savlar sonrası sessizliğini koruyan Onur Buldu’dan ise dikkat çeken bir paylaşım geldi. Güldür Güldür Show takımının makyözü ile birlikte fotoğrafını paylaşan Buldu başları karıştırdı. Yaptığı paylaşımın altına çok sayıda yorum gelirken kimileri Buldu’nun projeden ayrılmasına ait “Abi, senin için Güldür Güldür Show’u izliyoruz” biçiminde yorumlar yaptı. Başka yorumlar ortasında ise dikkat çeken bir yorum meraklandırdı. Yapılan yorumda “Onur Buldu projeden ayrılıyor” diyerek sürpriz sav ortaya atıldı. Ama şoke eden karara ait imal ve Onur Buldu’dan şimdi resmi bir açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.