Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler canlı yayında Hadise hakkında yapılan nahoş yorumlara karşılık verdi: Açtı ağzını yumdu gözünü!

İş insanı Mehmet Dinçerler ile evlenerek dikkatleri üzerine çeken ünlü müzikçi Hadise, İzmir konserinde “Küçük Bir Yol” müziğini söylediği esnada gözyaşlarını tutamayarak magazin dünyasına bomba üzere düştü.

O anlar toplumsal medyada gündem olurken toplumsal medya hesabı aracılığıyla konserdeki manzaralarını paylaşan Hadise, gözyaşlarını tutamadığı anlara “Hayatımın müziği dediğim ‘Küçük Bir Yolu’ tam iki sene evvel bugün yayınladık. Bizi böylesine güçlü ve manalı bir müzik ile buluşturan İhtilal ve Mete’ye tekrar teşekkür ediyorum” notunu düştü.

Hadise’nin İzmir konserindeki imajlarının akabinde eşi Mehmet Dinçerler ile kimi sıkıntılar yaşadığı için boşanmanın eşiğine geldiği öne sürüldü. Çiftin bebek konusu yüzünden tartışma yaşadığı öne sürülse de ünlü müzikçi argümanları net bir lisanla yalanladı.

“HAMİLE DEĞİLİM VE BUNUN İÇİN BİR TEDAVİ DE GÖRMÜYORUM”

Sosyal medya aracılığıyla açıklamalarda bulunan ünlü müzikçi paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Bu kadar özel bir hususta açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle bir arada;

Israrla yapılan palavra hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum.

Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize…

Hadise”

CANLI YORUMLAR BERBAT YORUMLAR!

Ünlü müzikçinin bu açıklamaları sonrasında Beyaz TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve yorumculuğunu Pınar Eliçe, Bilal Özcan ve Didem Delen’in yaptığı Beyaz Magazin isimli programda ünlü müzikçi hakkında akıllara sakinlik veren yorumlar yapıldı.

Gazeteci Bilal Özcan, Hadise’nin konserinde giydiği kostümü yayınlayarak, “çamaşırını gösterdi” yorumuyla herkesi şoke etti. Programda yapılan bu kelamla sonrasında çok sayıda reaksiyon yağdı. Gelen tenkitler ortasında “Hadise dava aç” “Bu nasıl bir rezalet” üzere reaksiyonlar geldi.

Ünlü müzikçinin eşi Mehmet Dinçler, eşi hakkında yapılan skandal yorumlara toplumsal medya hesabı aracılığıyla cevap verdi.

DİNÇERLER’DEN KARŞILIK GECİKMEDİ!

Dinçerler paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

“Bazı insanların, insanlığa bir don lastiği kadar yararı yok..”

Dinçerler’in cevabı kısa müddet içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.