İrem Helvacıoğlu bembeyaz derisine giydiği derin göğüs dekolteli elbisesiyle kasıp kavurdu! ‘Ateş ediyorsun’

2 Şubat 1990 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen İrem Helvacıoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuğa Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle adım atan İrem Helvacıoğlu, daha sonra Mükemmel Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları, No: 309 dizilerinde rol aldı.

Başrolünü Ulaş Tuna Astepe ile paylaştığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Nefes karakteriyle hafızalara kazınan İrem Helvacıoğlu, daha sonra Seni Çok Bekledim ve Baş Belası dizisilerinde uzunluk gösterdi.

Bir müddet orta verdiği ekranlara Tv8’de yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisiyle dönen Helvacıoğlu, Defne karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Hoşluğu ve oyunculuğu ile isminden kelam ettiren 32 yaşındaki oyuncu, toplumsal medyayı hayli faal kullanan isimler ortasında yer alıyor.

Hoşluğuyla büyüledi

Bir müddettir gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşayan İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz akşam Klass Magazin Mecmuası kapsamında gerçekleştirilen ödül merasimine katıldı.

Yılın En Uygun Bayan oyuncusu mükafatına layık görülen İrem Helvacıoğlu, merasimde derin göğüs dekolteli uzun bir elbise tercih etti.

Dekolteli elbisesiyle otelde poz veren Helvacıoğlu, çekildiği kareleri Instagram’dan takipçileriyle paylaştı.

Hoşluğuyla göz kamaştıran hoş oyuncunun paylaşımına beğeni yağarken ”Ateş ediyorsun”, ”Prenseslere benziyorsun”, ”Su üzere kadın”, ”Maşallah nazar boncuğu tak” yorumları yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.