İstanbul’da anestezi teknikeri genç kız meskeninde meyyit bulundu

İstanbul’da anestezi teknikeri Berre Cebecioğlu meskeninde meyyit olarak bulundu. Konutta tek yaşayan bayanın yanında şırınga ve ilaçlar bulunduğu öğrenildi. “Şüpheli ölüm” olarak kayıtlara geçen olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Başakşehir’de anestezi teknikeri olarak çalışan Berre Cebecioğlu, tıpkı ilçedeki konutunda tek yaşıyordu.

Nişanlı olan genç bayanın 21 Temmuz günü nöbeti vardı. Hastanede işinin bitmesinin akabinde sabah Kayabaşı Mahallesi’ndeki meskenine gitti.

EVE GİREN YAKINI HAREKETSİZ HALDE BULDU

Cebecioğlu’nun ailesi Sakarya’da yaşıyordu. Kızlarına ulaşamayınca aile panik yaparak bir yakınlarını aradı. Yardım isteyerek, kızlarının meskenine bakmasını istedi.

Ailenin yakını olan kişi konuta giderek kapı süsüne saklanmış yedek anahtarı aldı. İçeriye girdiğinde Berre Cebecioğlu’nun yatak odasında hareketsiz yattığını gördü. Çabucak sıhhat takımlarına bilgi verdi.

Gelen gruplar Cebecioğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Polise bilgi verilmesiyle, gruplar olay yerine sevk edildi.

İLAÇ ŞİŞESİ, SERUM, ŞIRINGA

İlçe polisi ve OYİ (Olay Yeri İnceleme) grupları meskende ve ceset üzerinde inceleme yaptı. Ceset üzerinde rastgele bir kesici ya da delici yara izi olmadığı belirlendi.

Genç bayanın cesedinin yanında şırıngalar, serum ve ilaç şişeleri bulundu. Cebecioğlu’nun cesedi İsimli Tıp Kurumu’na gönderildi.

ADLİ TIP NETLEŞTİRECEK

Şüpheli vefat olarak bedellendirilen olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Berre Cebecioğlu’nun kesin mevt nedeninin İsimli Tıp Kurumu uzmanlarınca netleştirileceği belirtildi.

Soruşturmanın İsimli Tıp Kurumu raporu doğrultusunda yürütüleceği öğrenildi.

NİŞANLISIYLA SORUN YAŞIYORDU

Polis takımları, genç bayanın yakınlarından da bilgi aldı. Berre Cebecioğlu’nun nişanlısının askeri vazifesini yaptığı ortalarında ise problemler bulunduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.