Mehmet Dinçerler’den gazetecilere tepki!

Hadise ile Mehmet Dinçerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen bir törenle sessiz sedasız nikâh masasına oturmuştu. Çok konuşulan aşkları kısa süren ikili, 30 Eylül’de Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmayla tek celsede boşanmıştı.

FENOMEN İSME YORUMU DİKKAT ÇEKTİ

Sürpriz evliliği öncesi oyuncu Hande Erçel ve bazı ünlü isimlerle anılan Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz ay ise eski eşi Hadise’nin arkadaşı olduğu bilinen fenomen ve işletmeci Ala Tokel’e yaptığı yorumla dikkat çekmişti.

“İLK FOTO ÇOK HOŞ”

Instagram hesabından bir kare paylaşan Ala Tokel, Dinçerler’in işletmecisi olduğu tatlı dükkanında poz vermişti. Fenomen ismin paylaşımına, “İlk foto çok hoş” mesajını yazan iş insanı; durum fark edilince hemen geri adım atarak yorumunu silmişti.

MEKAN ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİ

Mehmet Dinçerler, son olarak önceki akşam Etiler’de yer alan bir restoran çıkışı objektiflere takıldı. Mekandan arkadaşları ile ayrılan ünlü ismin yanında geçtiğimiz yıl evlenen kardeşi Tuğba Dinçerler de vardı.

“KARDEŞİM!”

Görüntü alan gazetecilere, “Kardeşim!” diyerek tepki gösteren Mehmet Dinçerler; daha sonra hızlıca aracına binerek oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir