Oktay Kaynarca’nın dev projesi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisine yeni transfer!

Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, EDHO’dan sonra ATV’ye yeni bir proje kazandırıyor. Çok ses getirecek Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Cezayir karakterine hayat verecek olan Kaynarca’ya Pelin Akil’in eşlik edeceği öğrenilmişti. Güçlü oyuncuları bir arada göreceğimiz diziye sürpriz bir isim daha transfer oldu. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu ne oyuncu kadrosundan kimler var?

Onur Tan ile beraber kurdukları ‘Güzel Adamlar’ adlı yapım şirketinin üstlendiği ‘Ben bu Cihana Sığmazam’, ATV ekranlarında izleyiciyle buluşmak için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Kaynarca’nın Cezayir karakterine hayat vereceği dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. İsmi, Mustafa Yeşilyurt’un türküsünden esinlenilen dizinin oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesi şimdiden çok ses getireceğe benziyor. Geçtiğimiz günlerde, dizide Cezayir karakterine hayat verecek olan Kaynarca’ya Pelin Akil’in eşlik edeceği öğrenilmişti. Son gelişmelere göre Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosuna başarılı bir isim daha transfer oldu.

Oktay Kaynarca yeni diziyle geliyor

EREN VURDEM DE KADROYA DAHİL OLDU

Oktay Kaynarca yeni projesine EDHO oyuncularını toplaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Yakup’u canlandıran ve son olarak Sadakatsiz dizisinde oynayan Eren Vurdem kadroya dahil oldu. Vurdem, Oktay Kaynarca ve yönetmen Onur Tan’la çekilen bir fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Eren Vurdem Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosunda yer alacak

Pelin Akil

PARTNERİ PELİN AKİL OLDU

EDHO’nun yıldız oyuncusu Oktay Kaynarca’ya yeni projesinde Pelin Akil eşlik edecek. Kaynarca, Cezayir karakterine hayat verirken güzel oyuncu Akil, doktor Firuze rolünü canlandıracak.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

ATV ekranlarına başrollerini Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Uğur Yücel, Turgay Tanülkü, Levent Ülgen, Emir Bendirlioğlu, Engin Benli ve Yalçın Hafızoğlu’nun paylaştığı EDHO’nun yerine ‘Ben Bu Dünyaya Sığmazam’ dizisi geliyor. Kaynarca, Mayıs ayında güçlü oyuncu kadrosuna dahil etmek için Işıl Yücesoy ile el sıkışmıştı. Öte yandan Onur Tan da, Kaynarca’nın EDHO’daki rol arkadaşıyla da bir görüşme gerçekleştirdi.

Savaş Özdemir

Şu ana kadar kendisine gelen 4 dizi ve 2 sinema filmi tekliflerini reddettiği bilinen Savaş Özdemir ile Oktay Kaynarca’nın çok ses getirecek olan yeni dizisi için görüşmelerin devam ettiği ve kadroya dahil olacağı öğrenildi.

Oktay Kaynarca

Daha önce Behzat Ç. başta olmak üzere birçok unutulmaz yapıma imza atan Tarkan Karlıdağ’ın da yapım ekibinde olduğu diziyi Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yanı sıra Türkiye’nin en güçlü senaristlerinden Mahinur Ergun kaleme alıyor. Ergun “Asmalı Konak”, “Şaşıfelek Çıkmazı” ve “Baba Evi” gibi projelerini kaleme almıştı. Haziran ayında sete çıkacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin Eylül ayında ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Burak Özçivit’ten rol arkadaşı Jaffa’ya destek paylaşımı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.