Sakarya’da cip şoförü insanların üzerinden geçti: 7 yaralı

Sakarya Geyve ilçesi Gazi Süleymanpaşa Mahallesi Umurbey Caddesi üzerinde, R.G.’ye ilişkin cip yanılgılı park yaparak yolu kapattı.

Hatalı park düzensizlik yarattı

Aracın yolu kapatmasının akabinde bölgeye gelen bir araba şoförü ise korna çalarak yolun açılmasını istedi. Yolun açılmaması üzerine, yolu kapatan aracı sollamak isteyen diğer bir araba karşı istikametten gelen araba ile çarpıştı.Paniğe kapılan şoför kalabalığın üzerinden geçti

Meydana gelen kaza sonrasında etraftaki vatandaşlar yanlışlı park yaparak yolu kapatan araç şoförü R.G.’ye reaksiyon gösterdi. Bu esnada paniklediği ileri sürülen şoför R.G.’nin denetiminden çıkan cip, kahvehane önündeki kalabalığı ezip geçti.

Yaşanan kaza sonrasında R.G. olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Adeta can pazarının yaşandığı bölgeye çok sayıda sıhhat takımı sevk edildi.


Feci kaza kameraya yansıdı

Meydana gelen kazada 4’ü ağır olmak üzere toplam 7 kişi yaralandı. Akıl almaz kaza ise güvenlik kamerasınca saniye saniye görüntülendi. İmgelerde; kusurlu park yüzünden kazaya sebebiyet verdiği sav edilen cipin etrafında kalabalığın toplandığı anlar yer aldı.


Sürücü karakola teslim oldu

İHA’nın haberine nazaran, daha sonrasında ise biranda hareketlenen cipin etrafındaki kalabalığı ezerek olay yerinden uzaklaştığı anlar yer aldı. Kazanın akabinde olay yerinden kaçan ve sonrasında karakola teslim olan şoförün süreçlerinin sürdüğü öğrenildi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.