Teşkilat’ın yeni başrolü Murat Yıldırım oldu

TRT 1’in, iki dönem boyunca reytinglerin doruğunda yer alan dizisi ‘Teşkilat’ın üçüncü dönem çekimleri devam ederken, geçtiğimiz dönemin sonunda takımdan ayrılan Çağlar Ertuğrul’un yerine gelen isim muhakkak oldu. Son olarak yer aldığı ‘Aziz’ dizisinin akabinde yeni sinema sinemasının çekimlerini de tamamlayan ünlü oyuncu Murat Yıldırım, üçüncü dönemiyle ekrana gelecek ‘Teşkilat’ın takımına dahil oldu.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; Yıldırım, Deniz Baysal ile birlikte bu dönem dizinin başrolünü paylaşacak. Beğeniyle takip ettiği dizinin takımına dahil olmaktan dolayı çok keyifli olduğunu söyleyen Murat Yıldırım, dizinin yeni döneminde Ömer Atmaca karakterine hayat verecek.

MURAT YILDIRIM’IN CANLANDIRACAĞI ‘ÖMER’ KİMDİR?

Ömer, babasının erken yaşta kendilerini terk etmesi ile ailesinin yükünü sırtlamıştır. Zorluklarla geçen yılların akabinde azmi ve üstün yeteneği sayesinde Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın başarılı bir mensubu olmuştur. Kritik bir operasyonun dönüşünde yaşadığı acı olayın tesiriyle sarsılan Ömer, bu olayın sorumlularını ararken kendi hayatıyla ilgili bilmediği gerçeklerle yüzleşecektir. Ömer takıma dahil olarak en büyük gündem olan ‘terör devleti’ne karşı amansız çabaya katılır. Öbür yanda ise Zehra’yla geçmiş hesapları açılacak ve ortalık karışacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.