Uruguaylı futbolcu Maxi Gomez, Trabzonspor için İstanbul’da!

Trabzonspor‘un yeni transferi Maxi Gomez, İstanbul’a geldi.

İspanya’nın Valensiya kentinden kalkan özel uçakla saat 14.00 sıralarında İstanbul Atatürk Havalimanı’na ulaşan Gomez’i Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu karşıladı.

Başkan Ağaoğlu, Gomez ile birlikte foto muhabirlere ve kameramanlara poz verdikten sonra kısa bir açıklama yaptı. “Hayırlı olsun” diyerek kelamlarına başlayan Ağaoğlu, “Biz biraz sessiz yaptık transferi. 36-48 saat içinde bitti diyebiliriz” dedi.

“TRANSFERİN EN HAKİKAT YOLU SESSİZ SEDASIZ HALLEDİLMESİ”

Fenerbahçe’nin Gomez’e teklifiyle ilgili bir bilgisi olmadığını kaydeden Ağaoğlu, “Bu transferlerin sirküle olmaması lazım. Medyada çıktığı anda farklı algılanabiliyor. Bir kulüp tıpkı durumda 5-6 oyuncuyla görüşüyor, sonuçta bir oyuncu alıyor. En hakikat yolu sessiz sedasız halledilmesi. Biz de galiba o denli yaptık” tabirlerini kullandı.

Ağaoğlu, oyuncunun yarınki HangiKredi Ümraniyespor maçına yetişip yetişmeyeceğiyle ilgili soruya ise “Bizim vazifemiz transferi yapıp hocaya teslim etmek. Gerisi hocanın kararı” karşılığını verdi ve kelamlarını noktaladı.

MAXI GOMEZ: “TRABZONSPOR’A İMZA ATTIĞIM İÇİN ÇOK KEYİFLİ VE MUTLUYUM”

Bordo-mavili grubun yeni transferi Maxi Gomez ise Türkiye’de olmaktan ötürü çok memnun olduğunu, Trabzonspor’a imza attığı için de çok keyifli ve memnun hissettiğini lisana getirdi.

Uruguaylı golcünün sıhhat denetimlerinden geçtikten sonra resmi imzayı atması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.