Yılın Dedikodu Bombası Yanlışsız Çıktı! Survivor All Star 2022 Şampiyonu Nisa Bölükbaşı Yakalandı

Ortalık savaş alanı Nisa Bölükbaşı’nınumurunda mı? Survivor All Star 2022 final elemeleri 30 Haziran gecesi YTV 8 ekranlarında yapıldı. Finale kalan Nisa Bölükbaşı bu yılın şampiyonu olarak ilan edilince ortalık tam manası ile karıştı. Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu hak etmediğini tez eden Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya toplumsal medya hesabından “Hak yiyenler haklarında boğulsun” diye bir bildiri paylaştı.

GÜLHAYAT KARACAKAYA SAVAŞIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

TV 8 ekranlarında geçen devir yayınlanan Survivor All Star 2022 müsabakasında yarışan Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya’nın annesi oğlunun finalde hakkının yendiğini açıklayaraksosyal medya hesabından “Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun”ifadesinin yer aldığı zehir zemberek bir paylaşım yaptı. Gülhayat Karacakaya iki haftadır oğlu Batuhan Karacakaya’nın hakkının yeneceğini açıkladığını lakin kimseye dinletemediğini belirterek başta acun Ilıcalı olmak üzere TV 8 takımına ateş püskürmüştü.

ACUN ILICALI: NAMUSUMUZLA OYNANMASINA MÜSAADE VERMEM

Bir televizyon programına çıkan Acun Ilıcalı ise Gülhayat Karacakaya’ya selam yollayarak “Namusumuzla oynanmasına müsaade vermeyiz” dedi. Daha evvelki yarışlarda da bir yarışmacının annesinin buna benzeri kelamlar ettiğini hatırlatarak onu nasıl mahkemeye verdiysem “çatır çatır tazminat aldıysam o denli mahkemeye veririm” dedi. Acun Ilıcalı kazanınca yeterli kaybedince makûs olduğunu belirterek herkesin müsabakanın şeffaflığına kelam söyleyemeyeceğini belirtti.

BATUHAN KARACAKAYA’NIN KIZ KARDEŞİ DE ANNESİNE TAKVİYE OLDU

Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya’nın “oğlumun hakkı yendi” açıklamasına bir takviye de Melis Karacakaya’dan geldi. Melis Karacakaya yaptığı toplumsal medya paylaşımında “keşke kardeşim de emek vereceğine yatsaydı” dedi. Kardeşim de yatsaydı tabiri toplumsal medya kullanıcıları tarafından reaksiyonla karşılanmıştı.

ADEM KILIÇCI DA ACUN ILICALI’YA SAVAŞ AÇTI

Survivor All Star 2022’nin tartışmaları tam gaz devam ederken Adem Kılıçcı’da tartışmalara dahil oldu. Survivor All Star 2022’nin ikincisi Adem Kılıçcı Acun Ilıcalı’yı takipten çıkararak reaksiyon verdi.

ORTALIK SAVAŞ ALANI NİSA BAÖLÜKBAŞI’NIN UMURUNDA MI?

Tüm bunlar yaşanırken Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı yeni yaşını kutladı. Uzun müddettir ismi Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken ile anılan Nisa Bölükbaşı sonunda aşkını açığa vurdu. Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı ile Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken’in tekne pozları toplumsal medyayı karıştırdı.

NİSA BÖLÜKBAŞI PERFORMANSI KADAR ÖZEL HAYATI İLE DE KONUŞULUYOR

Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı eski sevgilisi Barış Murat Yağcı ile ayrıldıktan kısa bir müddet sonra Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken ile anılmaya başlanmıştı. Aşklarını her vakit inkar eden ve birlikte poz vermekten kaçınan çift final sonrası aşklarını da itiraf ettiler.
Nisa Bölükbaşı’nın yeni yaşını kutlayan Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken “Masal 24 sene evvel tam bugün başladı. Memnun sonla biten değil, memnun mutlu devam eden masalın kahramanı, âlâ ki doğdun!” tabirlerinin yer aldığı bir paylaşım yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.