Başiskele ilçesi Mehmet Ağa Mahallesi Karamürsel Caddesi’nde bulunan tek katlı evde meydana gelen olayda, Evde bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın, kısa sürede büyüyerek ağaçlık alana sıçradı. Yangını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı …
Düzce’de vatandaşlar ormanlık alanda gördükleri ceset sonrası durumu ekiplere bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, şahsın kimliğinin ve ölüm nedeninin tespit edilmesi için cansız bedeni hastaneye kaldırdı. 40 YAŞLARINDA BİR ERKEK Bahçeşehir …