Taze Çiftimiz Alina Boz ve Umut Evirgen Balayına Gidememe Sebeplerini Açıkladı: “Birbirimizi Göremedik”

İlişkileriyle magazin gündemine bomba gibi düşen Alina Boz ve Umut Evirgen çifti, 2 Aralık günü dünyaevine girdi. Yalnızca 90 kişinin davetli olduğu düğünden sonra, çiftin balayına nereye gideceği de merak konusu olmuştu. 2. Sayfa’nın sorularını yanıtlayan Umut Evirgen ve Alina Boz çifti, henüz balayına gidemediklerini açıkladı. 

Peki sebebi neydi?

Yılın en bomba çiftlerinden birisi hiç şüphesiz Alina Boz ve Umut Evirgen oldu.

Yaklaşık 5 ay önce ilişkilerini duyuran Alina Boz ve Umut Evirgen çifti, magazin dünyasına adeta şoke etti. Uzun ilişkisini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra kendisini yeni bir aşkın kollarında bulan Alina Boz, birçok kişiyi şaşırtmayı başardı.

İlişkinin henüz ilk aylarında ciddi düşündüklerini anladığımız taze çiftimiz, yaklaşık 5 ay içerisinde ise nikah masasına oturdu.

Alina Boz ve Umut Evirgen, 2 Aralık Cumartesi günü dünyaevine girdi. Lüks bir gemide gerçekleşen düğüne yalnızca 90 kişi davetliydi.

Umut Evirgen’in nikah şahidi Fatih Terim olurken, Alina Boz’un nikah şahidi ise yakın dostu Özge Özpirinçci oldu.

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, düğün başlamadan önce verdiği röportajda ‘bir devir kapanıyor’ diyerek herkesi şaşkınlığa uğratmayı da başarmıştı doğrusu.

Yemekleri Somer Sivrioğlu’nun elinden çıkan düğüne, adeta ünlü akını yaşandı.

Ünlü isimler, yakın dostlarını bu özel günlerinde yalnız bırakmadı. Lüks bir gemide kıyılan nikahın ardından düzenlenen eğlencenin Umut Evirgen’in kendi mekanında yapılacağı da ortaya çıkmıştı.

Düğünün neredeyse her bir detayı magazinin de gündeminden düşmedi. Sırada ise ünlü çiftin balayı vardı.

Sevgiliyken Paris’te verdikleri romantik pozlarla gündem olan Alina&Umut çiftinin balayı için nereyi tercih edecekleri merak konusu olmuştu. Magazin gündemini yakından takip edenler bilir, bir çiftin sevgililik, söz, nişan, düğün, balayı süreçlerini konuşmazsak olmaz!

Bizler taze çiftimiz Alina Boz ve Umut Evirgen’den balayı haberi bekleyeduralım, ünlü çift bir AVM’de el ele görüntülendi.

2. Sayfa’nın aktardığına göre, Alina Boz ve Umut Evirgen, İstanbul’da bir AVM’de görüntülendi. Düğünlerine dair ‘çok mutluyuz, her şey çok güzeldi’ diyen çift, ‘bütün sevdiklerimizle bir arada güzel bir gün geçirdik’ dedi.

Balayı düşünüp düşünmedikleri sorulan çift, “çok hastayız, iyileşirsek inşallah” yanıtını verdi.

Korona çıkmadıklarını belirten çift, AVM’ye ise eczaneye uğramak için geldiklerini belirtti. Balayı fikri olarak ise soğuk bir yerler düşündüklerini ifade ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx