Yasemin Özilhan’ın formunun sırrı ‘evde spor’

İş insanı İzzet Özilhan ile 2011 yılında evlendikten sonra ekranlara veda eden Yasemin Özilhangeçtiğimiz günlerde bir hazır giyim markası için yıllar sonra setlere dönmüştü. Son olarak sosyal medyada spor yaparken paylaştığı videolarla adından söz ettiren Özilhan, dikkat çeken bir açıklamaya imza attı.

‘BOŞANIYORLAR’ İDDİASI

Geçtiğimiz aylarda Yasemin-İzzet Özilhan çifti hakkındaki ayrılık iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İzzet Özilhan’ın Instagram hesabını kapatması ve Yasemin Özilhan’ın eşi ile fotoğraflarından bazılarını silmesi iddiaları güçlendirmişti. İkilinin bu hamlesi “Boşanıyorlar mı?” sorusunu akıllara getirmişti.

Emine ve Ela adında iki kızı olan ünlü çiftten Yasemin Özilhan, paylaşımıyla söz konusu haberlere yanıt vermişti. Eşinin fotoğrafını yer veren sosyetik güzel, boşanma iddialarını yalanlamıştı.

YEMEĞİNİ YARIDA KESTİ

Yasemin Özilhan, önceki gün Etiler’de bir mekanda görüntülendi. Bir arkadaşı ile yemek yiyen ünlü isim, kendisini görüntülemek isteyen gazetecileri bekletmemek için yemeğini yarıda kesti.

Özilhan, ilkbahar-yaz 2023 koleksiyonunun marka yüzü olarak televizyon reklam filminde oynamıştı. Muhabirlerin konuyla ilgili sorularına Özilhan “Güzeldi, iyiydi, keyif aldım” diyerek cevap verdi.

“KÜÇÜK ASLINDA”

Sosyal medyada spor yaparken paylaştığı videolarla adından sıkça söz ettiren Özilhan, “Spor salonu değil evim orası, aynadan büyük gibi duruyor ama küçük aslında” açıklamasını yaptı

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx